دانلود بازی کلش آف کلنز Clash Of Clans | بازی استراتژیک جنگ قبایل یا کلش آف کلنز – آپدیت جدید

بزرگترین آپدیت تاریخ بازی – اضافه شدن تان هال ۱۱ | لیست تمامی تغییرات بازی در ادامه مطلب

بازی کلش آف کلنز Clash of Clans جنگ قبلیه ها بی شک یکی از محبوب ترین بازی های اندروید می باشد، چرا که امتیاز ۴٫۸ از ۵ را در مارکت به خود اختصاص داده است. در این بازی شما باید از سرزمین خود دفاع کنید. برای این کار باید یک لشکر تشکیل دهید. البته برای تشکیل لشکر و سپاه خود به سرباز نیاز دارید. برای بدست آوردن سرباز به جمعیت، برای داشتن جمعیت به غذا و … نیاز دارید. این یک چرخه ای است که شما باید به خوبی و به موقع آن را هدایت کنید. شما در جریان بازی می توانید به قبیله های دیگر حمله کرده و سرزمین خود را گسترش دهید. این بازی دارای گرافیک بالا، صدا گذاری های جذاب و گیم پلی بسیار روان می باشد. این بازی آنلاین می باشد. در نسخه جدید بازی، آیتم های مربوط به جشن کریسمس حذف شده اند و بازی به حالت نرمال خود بازگشته است.

برخی از ویژگی های دانلود بازی Clash Of Clans :

– امکان ساخت دهکده ای منحصر به فرد و سفارشی توسط بازیکن
– امکان نبرد با کاربران آنلاین دیگر و دریافت امتیاز برای باز کردن آیتم ها
– امکان دفاع از دهکده با ابزارهایی همچون توپ ها، برج ها، خمپاره ها، بمب ها، تله ها و دیوارها
– امکان مبارزه با پادشاه جن در مبارزات حماسی مختلف
– امکان بازی به صورت مولتی پلیر و چند نفره با دوستان
– امکان خرید تجهیزات مختلف با جمع آوری امتیاز با پیروزی در نبردها
– دارا بودن گرافیک مطلوب اچ دی به همراه صداگذاری حرفه ای

 

 

تغییرات نسخه Clash Of Clans :

طبق اخباری که از سایت رسمی سوپر سل رسیده است تون هال یازده رونمایی خواهد شد و امکانات جدیدی به بازی اضافه شده و تغییراتی در برخی از ساختارهای بازی ایجاد شده است. این تغییرات از این قرارند :

۱- اضافه شدن وسعت زمین :

اگر برای شما نیز موضوع کمبود مکان برای وسایل پیش آمده بود ، حتما از دانستن این خبر خوشحال خواهید شد، به گفته ی کمپانی سوپر سل ابعاد هر زمین به اندازه ی یک دور تادور افزایش می یابد بطوریکه  دهکده ی شمابا ابعاد۴۰×۴۰  در آپدیت جدید به ابعاد ۴۴×۴۴ تبدیل خواهد شد و حدود ۲۰ تا ۲۱ درصد بزرگ می شود.

 

۲- ساختمان های جدید :

سوپر سل اعلام کرده است که در نسخه ی جدید از ویزارد تاور لول ۹ ، آزمایشگاه لول ۹ و مخازن طلا واکسیر لول ۱۲ رونمایی خواهد کرد.

 

همچنین قرار است یک ویزارد تاور و یک آرچر تاور و یک کنون و یک ایکسبو نیز اضافه شود.

در مورد جزئیات این ساختمان ها اطلاعات کافی داده نشده اما گمان می رود که در آزمایشگاه نیروی جدیدی اضافه شود.

 

 

۳- اضافه شدن نیرو های جدید : 

 

 

گفته میشود هیرویی جدید به نام Grand warden اضافه خواهدشد که دارای مشخصاتی مانند این است که با اکسیر آپگرید می شود، قدرت تخریبش در آخرین مرحله ۱۱۰ میشود، تا ۲۰ لول آپ میشود.در وارها و اتک ها قابل استفاده است و دارای دو حالت اتک زمینی و هوایی است.

 

مینیون که با استفاده از دارک ساخته میشود در حمله های هوایی کاربرد دارد، در نسخه ی جدید لول هفت مینیون را خواهیم دید.

 

ویچ یا زن ساحره که هر بار به فرمان اون از زمین اسکلت ظاهر میشد با نمایی جدید و اسکلتهای بیشتر در نسخه ی جدید رونمایی می شود.

۴- تغییر در زمان حمله ها :

بدیهی است با افزایش وسعت زمین باید زمان حمله نیز افزایش یابد پس به مدت زمان اتک زدن نیز ۳۰ ثانیه اضافه خواهد شد. همچنین مدت زمان کلن وار از ۲۴ ساعت به ۲۳ ساعت کاهش خواهد یافت.

۵- تغییر در هزینه های بازسازی :

کاهش ۷۵ درصدی بازسازی تله و فنرها که تخریب شده بودند.

کاهش ۷۰ درصدی لود شدن ایکس بوهایی که بعد از شلیک به حریف تخلیه شده و برای عملکرد مجدد نیاز به اکسیردارند.

هزینه ی سرچ برای تون هال ده ، از هزار به ۹۰۰ سکه کاهش یافت.

۶- تون هال به عنوان منابع شناخته میشود:

تا به حال محافظت چندانی از تون هال بعمل نمی آمد و فقط برای افزایش کاپ آن را به داخل مپ خود می بردیم ولی از این به بعد تون هال یکی از منابع به حساب می آید که با تخریب آن مقداری گلد واکسیرمان از دست می رود زیرا میتواند به اندازه ی منابعی که داخل یکی از مخازن گلد یا اکسیرمان هست ، ذخیره کند.هرچه لول تون هال کمتر باشد میزان کمتری منابع ذخیره میکند. همچنین علاقه ی گوبلین ها برای تخریب تون هال و کلن کستل افزایش یافته است.

 

 

۷-تغییر در ویژگیهای شیلد :

در نسخه های قبلی با تخریب تون هال حریف ، شیلد ۱۲ ساعته بدست می آمد که باعث میشد در این مدت از حمله ی دیگران در امان باشیم ، اما ظاهرا قرار است در نسخه ی جدید این روال تغییر یابد و با تخریب کامل زمین حریف شیلد ۱۲ ساعته فعال شود و میزان زمان شیلد وابسته به میزان درصد تخریب حریف تعیین شود. گفته میشود که این ویژگی برای جلوگیری کردن از روش تون هال خارج زمین ، اضافه شده تا تعداد کمتری از بازیکنان تون هال خود را خارج مپ قرار دهند.

۳۰% تخریب  >> 12 ساعت شیلد

۶۰% تخریب  >> 14 ساعت شیلد

۹۰% تخریب  >> 16 ساعت شیلد

همچنین برای گرفتن شیلد لازم است حتما یک سوم از نیروها در زمین حریف تخلیه شوند.

با این روش دیگر برای حفاظت از منابع لازم است نیروهای دفاعی را هر چه سریعتر ارتقا دهیم زیرا به سادگی شیلد بدست نمی آید.

تغییر دیگری که اتفاق خواهد افتاد مربوط به از بین رفتن شیلد است ، به این معنا که دیگر با اتک زدن ، شیلد به طورکامل از دست نمی رود بلکه بسته به میزان تخریب مپ حریف از ساعتهای باقیمانده ی شیلدتان کاسته خواهد شد و با اتمام زمان شیلد تا سه ساعت نمیتوانید حمله کنید .

 

۸- ایجاد محافظ رایگان برای دهکده و افزایش زمان استراحت :

قبلا میتوانستیم با پرداخت جم برای دهکده ی خود گارد بخریم و این گارد ها بسته به مدت زمانی که داشتند دهکده ی ما را از حمله ی دیگران مصون نگه میداشتند، اما در نسخه ی جدید امکان استفاده از گارد رایگان فراهم شده است. بطوریکه با رفتن به لیگهای بالاتر میتوانیم از امکان گارد رایگان بهره ی بیشتری ببریم.این قابلیت برای تشویق هر چه بیشتر برای رفتن به لیگهای بالاتر قرار داده شده است.

  • تیتان I /: مدت ۳ساعت محافظت از دهکده بصورت رایگان
  • تیتان II لیگ :   مدت ۲ ساعت محافظت از دهکده بصورت رایگان
  • تیتان III لیگ:   مدت ۱ ساعت محافظت از دهکده بصورت رایگان
  • لیگ چمپیون : ۳۰ دقیقه محافظت رایگان
  • مستر یک به پایین : ۱۵ دقیقه محافظت رایگان

 

 

یکی دیگر از قابلیتهایی که اضافه خواهد شد مربوط به زمانهایی است که بطور ناگهانی و با قطع اینترنت از بازی خارج میشویم ، در این هنگام یک شیلد ۵ دقیقه ای برایمان فعال میشود تا از حمله در این زمان در امان باشیم، قبلا این زمان فقط ۱ دقیقه بود.

۹- قابلیت دونیت کردن اسپل دارک برای هم کلنی ها :

تا به حال فقط میتوانستیم نیروهای جنگی را برای دوستانمان ارسال کنیم ولی در نسخه ی جدید میتوانیم برای هم کلنی هایمان اسپل دارک هم بفرستیم و یا حتی خودمان درخواست اسپل دارک بدهیم تا بقیه کمکمان کنند.البته این قابلیت از کلن کستل ۴ به بعد فعال خواهد شد.

 

 

۱۰- بهبود یافتن صفحه ی دونیت :

صفحه ی منوی دونیت کارایی بیشتری خواهد داشت بطوریکه هنگام دونیت کردن امکان دیدن نیروهای درون کلن کستل شخص درخواست کننده وجود دارد و مثلا اگر کسی درخواست ۱۰ آرچر و ۱۰ بربر میداد در این نسخه میتوانیم نیروهای درون کستل شخص درخواست کننده را ببینیم تا نیروی تکراری برایش نفرستیم.

۱۱- افزایش تروفی تمام لیگ ها :

جوایزی که در هر لیگ بصورت پیش فرض داده میشد در نسخه ی جدید افزایش یافته است. با کاهش دادن لیگ ، میزان تروفی دریافتی هم کاهش می یابد.جوایز لیگ در تخریب بیش از ۷۰ درصد کامل خواهد بود.

 

 

۱۲- بهبود یافتن دکمه ی Next :

این یک خبر خوش است برای دوستانی که هنگام زدن سرچ بعدی اشتباها دستشان روی مپ حریف میخورد و به اجبار به جنگ با حریفی که موردنظرشان نبود میرفتند.بعد از این میتوانید با خیالت راحت روی دکمه ی Next بزنید زیرا فضای اطراف این دکمه بصورت نامحسوسی محافظت شده تا از اتکهای نا خواسته جلوگیری کند.

۱۳ -افزایش حجم مخازن طلا و اکسیر :

این خبر که هنوز در مورد صحت آن خبری منتشر نشده حکایت از افزایش ۵۰۰ هزارتایی مخازن طلا و اکسیر دارد.

۱۴- بهبود کارایی هیلر :

از آنجا که اکثر کاربران از فاصله ای که میان نیرو ها و هیلر می افتاد راضی نبودند، کارایی این نیرو افزایش خواهد یافت و هیلر با فاصله ی کمتری از نیروها حرکت میکند.

 

 

۱۵-اضافه شدن ایموجی های رنگی در صفحه ی چت :

اینکه بتوانیم در صفحه ی چت بازی شکلک های رنگی بفرستیم، امر ناممکنی بود که با آمدن نسخه ی جدید ممکن شد، چت با شکلکهای رنگی بسیار جالب است.

۱۶- اسپل فریز در تون هال ۹ :

به گفته ی سایت سوپرسل از این به بعد اسپل فریز برای تون هال ۹  و اسپل فکتوری لول ۴ وجود خواهد داشت، و این گمان می رود که اسپلهای جدیدی برای تون هال ده و یازده ارائه شود.

براساس شایعات گمان می رود که پکای لول ۶ نیز ارائه شود ولی از صحت این خبر مشخص نشده است، به هر حال ما نیز مانند شما منتظر آپدیت جدید بازی هستیم تابه محض آمدن بازی آن را در همین سایت تقدیم شما کلش بازان عزیز نماییم…

.

…………………………………………

استفاده از متن آموزش ها فقط با ذکر منبع اندرویدیون بلامانع است

موفق باشید – آموزش اندرویدیون

…………………………………………

باکس دانلود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.