عنوان کوسه گرسنه جدیدترین ساخته استودیو مشهور Ubisoft برای پلتفرم گوشی های هوشمند میباشد. داستان بازی در مورد کوسه ای گرسنه است که برای زنده ماندن باید تمامی آن چه که سر راه اوست و البته قابل خوردن است ببلعد و هم چنین با دشمنان قدرتمند خود نیز مبارزه کنید. در عنوان کوسه گرسنه تقریبا تمامی مناطق جهان به زیر آب رفته تا بتوانید تجربه ای منحصربفرد را همراه به کوسه خود داشته باشید.

Hungry Shark World عنوانی با سرعت بالا , گرافیکی کنسول مانند و جهانی گسترده است که میتواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند البته بیشتر دز زمانی این بازی را تجربه کنید که شارژر گوشی در دسترس باشد.

ویژگی های Hungry Shark World

کاوش در اقیانوس بیکران بازی:

همراه با کوسه گرسنه خود به شکار در اقیانوس بپردازید مناطق مختلف آن را کشف کرده و به راز های موجود در آن پی ببرید هم چنین به یاد داشته باشید که در این اقیانوس تنها نیستید و انواع و اقسام آبزیان دیگر در کنار شما زندگی میکنند که برخی از آنها دشمن شما بوده و قصد نابودی شما را دارند. بدانید که تنها ۲ درصد از وسعت اقیانوس ها توسط انسان ها کشف شده و حال این شما هستید که میتوانید باقی آن را کشف کنید.

توانایی های منحصربفرد:

هر موجود و کوسه ای که در این اقیانوس زندگی میکند دارای ویژگی ها و مهارت هایی منحصربفرد است که با ارتقا آن میتوانید کوسه خود را هولناک تر و قدرتمند تر کنید.

ماموریت های متنوع:

برای این که زنده بمانید باید ماموریت های مختلف را در بازی انجام دهید از شکار انواع موجودات گرفته تا تسخیر قلمرو دشمنان خود با اتمام هر ماموریت پاداشی به شما داده میشود که میتوانید از آن در ارتقا زنجیره غذایی و یا ارتقا کوسه خود استفاده کنید.

خرید آیتم های مختلف:

در هر جهانی خرید و فروش وجود دارد و این از جهان آبزیان نیز مستثنی نیست در طول بازی میتواند انواع آیتم های عجیب و غریب مانند لوازم جانبی باله , قدرت های ویژه و حتی پوشاک را نیز خریداری کنید.!

تغییرات نسخه ۰٫۸٫۰

– اضافه شدن پاداش های روزانه

– اضافه شدن ماجرا های روزانه جدید

– اضافه شدن حالت دوستانه

– اضافه شدن گزینه های جدید در منوی بازی

بازی کوسه گرسنه Hungry Shark World v0.8.0 اندروید – همراه دیتا و مود بازی کوسه گرسنه Hungry Shark World v0.8.0 اندروید – همراه دیتا و مود بازی کوسه گرسنه Hungry Shark World v0.8.0 اندروید – همراه دیتا و مود بازی کوسه گرسنه Hungry Shark World v0.8.0 اندروید – همراه دیتا و مود بازی کوسه گرسنه Hungry Shark World v0.8.0 اندروید – همراه دیتا و مود بازی کوسه گرسنه Hungry Shark World v0.8.0 اندروید – همراه دیتا و مود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.