در جهانی بزرگ انواع و اقسام آیتم ها را به صورت دستی بسازید و با خدایان قدرتمند به نبرد هایی هیجان انگیز پرداخته و آنها را نابود کنید. در حالت داستانی بازی باید با ساخت سلاح ها و زره های قدرتمند به جنگ با دشمنان خود بروید و برای ایجاد صلح و آرامش آنها را از بین ببرید. هم چنین برای بدست آوردن دیگر مهارت ها میتوانید از مینی گیم های جذاب بازی استفاده کنید.

با استفاده از پورتال هایی که میتوانید ایجاد کنید به جهان ها و مکان های اسرار آمیز سفر کرده و آیتم ها نادر , منابع جدید و مهارت های جادویی را کشف کرده و از آنها در نبرد های خود استفاده کنید.

SimpleCraft 2 توسط استودیو SandStorm Earl ساخته شده است و تاکنون امتیاز ۳٫۵ از ۵٫۰ و بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود را تجربه نموده است.

ویژگی های SimpleCraft 2

– ۴ جهان مختلف در بازی که از طریق پورتال ها میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

– استفاده از خواب برای تقویت شخصیت خود , چرخش خودکار شب و روز , وجود inventory برای شخصیت بازی و آمار کارهایتان تماما در این عنوان استفاده خواهند شد.

– وجود فروشگاه برای خرید سلاح و زره

– سیستم روزانه برای بدست آوردن طلا

– ماجراجویی در جهان گسترده بازی

– انواع و اقسام مکان ها و منظره ها

 

باکس دانلود
بازی مهارت ساختن SimpleCraft 2 v1.2.0 اندروید بازی مهارت ساختن SimpleCraft 2 v1.2.0 اندروید بازی مهارت ساختن SimpleCraft 2 v1.2.0 اندروید بازی مهارت ساختن SimpleCraft 2 v1.2.0 اندروید بازی مهارت ساختن SimpleCraft 2 v1.2.0 اندروید بازی مهارت ساختن SimpleCraft 2 v1.2.0 اندروید
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.