بازی مدیریت باشگاه PES در تازه ترین نسخه خود به بازار آمده است. اگر این بازی را دوست دارید، آن را دانلود و نصب کنید. حال بازی جدیدی از سری  PES آمده که نه تنها نشان دهنده هیجان است، بلکه شبیه سازی قدرتمندی نیز دارد. کونامی به تازگی این بازی را منتشر کرده که می توان آن را خویشاوند دور بازی PES Football Manager دانست، زیرا گرافیک و سبک بازی آن بسیار متفاوت است.

همچنین این بازی رقابت نزدیکی با بازی مدیر فوتبال هند هلد ۲۰۱۴ دارد و می توان گفت از آن بهتر هم است، البته برای گفتن این جمله کمی زود است. این بازی فضای سه بعدی واقعی ارائه می کند نه نقطه. می توانید بازیکنان را مستقیم ببینید که با حرکات تکراری مانند تاپ ۱۲ مهندسی نشده اند.

موتور موجود در PES 2015 ( که به نظر من بسیار بهتر از نسخه ۲۰۱۴ آن است)، در این بازی اعمال شده است. حرکت هر بازیکن از یک هوش مصنوعی نشات گرفته تا دستورات تاکتیکی ما و توانایی بازیکنان را دنبال کند. بنابراین تقریبا شما بخش مربیگری PES 2015 را در گوشی خود و البته با برخی تغییرات بازی می کنید. برای سبک بازی و قسمت مربیگری به شما باشگاهی داده می شود که از ابتدا باید بجنگد. شما باشگاه، شهر، استادیوم را نام گذاری می کنید، سپس پرچم باشگاه های ثبت شده را برداشته و ملیت باشگاه را تعیین می کنید. بعد از آن، شما بازیکنان آینده داری مانند دنی ولبک، رحیم استرلینگ و غیره را می خرید.

ویژگی های PES CLUB MANAGER

بازی های سه بعدی با کمک موتور بازی کنسولی PES

شبیه سازی واقعی عمیق

بیش از ۵۰۰۰ بازیکن ثبت شده رسمی از تمام دنیا

پیشرفت به میزان دلخواهتان

امکان جمع آوری آیتم در شهر مادری من ( هر از چند گاهی به شهرتان سری بزنید)

می توانید با یک دکمه، به یکباره برای تمامی دوستانتان هدیه بفرستید! ( لیست دوستانتان بلند بالا است؟ دیگر نیازی به نگرانی نیست).

می توان بازی سه بعدی را از زاویه های دوربین مختلف دید ( فقط کافی است حین بازی به صفحه ضربه بزنید)

هشدار لرزش در حین بازی ( دیگر صحنه های گل تان را از دست نخواهید داد!)

تغییرات نسخه ۱٫۲٫۵

– شرکت کرده در لیگ Spanish

– اضافه شدن چالش لیگ BBVA

– بهبود کلی و رفع مشکلات

– تغییر نام برخی از مربیان مشهور

 

باکس دانلود
بازی مدیریت باشگاه PES CLUB MANAGER v1.2.5 اندروید – همراه دیتا بازی مدیریت باشگاه PES CLUB MANAGER v1.2.5 اندروید – همراه دیتا بازی مدیریت باشگاه PES CLUB MANAGER v1.2.5 اندروید – همراه دیتا
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.