Ironkill: Robot Fighting Game سرانجام برای اندروید منتشر شد و جدیدترین نسخه فول آنلاک و مود شده آن را برای شما قرار داده ایم! در این بازی شما وارد دنیای ربات ها خواهید شد و تجربه جنگی عظیم میان ربات ها را خواهید چشید! بازی تاکنون توسط میلیون ها کاربر دانلود و ستاره داده شده است و دارای امتیاز ۴٫۲ ستاره در فروشگاه گوگل پلی می باشد.

آهن و فولاد به یکدیگر برخورد می کنند و تشکیل بازی Ironkill را می دهند! پادشاه ربات ها چه کسی است؟ این موضوعی است که امروزه میان ربات ها بسیار رایج شده است و تمامی ربات ها به دنبال قدرت و راهی برای ثابت کردن مهارت های خود می باشند، اکنون زمانی است که هر ربات باید از نهایت توان و قدرت خود استفاده نماید و برتری های خود را به رخ دیگری بکشد تا در نهایت پادشاه ربات ها مشخص شود!

در این بازی بوکس ربات شما باید با استفاده از مهارت ها و توانایی هایی که در اختیار دارید برای مبارزه با دشمنان آماده شوید و دشمنان را در چند حرکت زیبا و حرفه ای نابود نمایید، البته به یاد داشته باشید شما باید با آهن و فولاد مبارزه کنید و هرچه مراحل بازی بالاتر می رود آلیاژ آنها نیز قوی تر می شود.

تغییرات نسخه ۱٫۸٫۱۱۵

اضافه شدن سه ربات جدید

– اضافه شدن نبرد های روزانه

– پشتیبانی از زبان پرتغالی

– اضافه شدن معاملات روزانه جدید

تغییرات نسخه ۱٫۵٫۱۰۰

– بهبود کلی در مبارزات و بالانس بودن پاداش هر مبارزه

– کاهش حجم و زمان بارگذاری بازی

– تخفیف ۵۰ درصدی آیتم ها در فروشگاه بازی

– اضافه شدن ربات Santa’s Dasher به مناسبت کریسمس

– اضافه شدن پشتیبانی از زبان ژاپنی

 

باکس دانلود
بازی مبارزه با ربات ها Ironkill: Robot Fighting Game v1.8.115 اندروید – همراه دیتا بازی مبارزه با ربات ها Ironkill: Robot Fighting Game v1.8.115 اندروید – همراه دیتا بازی مبارزه با ربات ها Ironkill: Robot Fighting Game v1.8.115 اندروید – همراه دیتا بازی مبارزه با ربات ها Ironkill: Robot Fighting Game v1.8.115 اندروید – همراه دیتا
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.