141638446958591 بازی لوبیای آدمکش Killer Bean Unleashed v3.15

Killer Bean Unleashed یک بازی اکشن سرگرم کننده و گرافیک بالا با حجم مناسب می باشد که جدیدترین نسخه آن را در اختیار شما قرار داده ایم. لوبیای آدم کش عضو یکی از سازمان های ضد تروریستی بود و برای آنها کار می کرد اما زمانی که اعضای این سازمان تصمیم گرفتند او را بکشند همه چیز تغییر کرد و او تصمیم گرفت که انتقام این کار آنها را از سازمان بگیرد و سازمان را نابود کند! اکنون در این بازی شما در نقش لوبیای آدم کش باید با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید دشمنان را یکی پس از دیگری نابود و سرانجام به هدف نهایی خود یعنی از بین بردن این سازمان دست یابید. بازی دارای گیم پلی جذاب و روان می باشد و از کنترلر های موگا نیز پشتیبانی کامل به ارمغان می آورد. اگر علاقه مند بازی های اکشن با محیط تخریب پذیر می باشید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید! برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تغییرات نسخه جدید:

– پشتیبانی کامل از کنترلر موگا

– برطرف شدن مشکلات و بهینه سازی

توجه: اگر از برنامه AD Block استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم برای اجرای این بازی برنامه را پاک کنید.

 

Description

  • Killer Bean Unleashed is now MOGA Enhanced! Available at major retailers, carrier stores and online at http://www.MOGAanywhere.com—

   Killer Bean was once a member of an elite agency of assassins, until they tried to kill him. Now he’s on a mission to eliminate them all, one bullet at a time!

   ۱۹ INTENSE LEVELS

   ۳ Modes of Play: Story Mode, Mega Levels, and Survival Mode!

   To survive them all, you have to be really good. To conquer them all, you have to be a LEGEND.

   THIS IS NOT A DASH GAME

   Become Killer Bean and use your extreme skill to take down your enemies. This is an intense 2d shooter that combines old school gameplay with new school graphics!

   UNLOCK SUPER AMMO

   Killer Bean has unique guns that can fire any kind of ammo. Unlock all 12!

   UNLOCK BONUS ITEMS

   You’ve seen double jumps, but have you ever seen triple jumps? It’s almost like flying!

   HONE YOUR SKILLS

   The more accurate and efficient you are at killing bad beans, the more gold coins you are rewarded. Learn to be a master assassin!

App Screenshots

sepoqkyep5z04doblod3 بازی لوبیای آدمکش Killer Bean Unleashed v3.152uv7uqczkd8c32u5i05 بازی لوبیای آدمکش Killer Bean Unleashed v3.156qz2i0na4nj2e2j1jni بازی لوبیای آدمکش Killer Bean Unleashed v3.15vxv1779ehny221xgkkv بازی لوبیای آدمکش Killer Bean Unleashed v3.1562f3gs6x0ieuypk2k68 بازی لوبیای آدمکش Killer Bean Unleashed v3.15

باکس دانلود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.