Gun Club 3: Virtual Weapon Sim یکی از بهترین شبیه ساز های اسلحه می باشد که به شما امکان می دهد با انواع مختلفی از سلاح های مرگبار شلیک نمایید و به اطلاعات مربوط به هریک از آن ها نظیر: برد، قدرت و کاربرد دست یابید. در هر مرحله از بازی باید با اسلحه داده شده به هدف شلیک نمایید و امتیاز بیشتری کسب کنید. با گذشت مراحل باید به هدف های متحرک تیراندازی نمایید!

ویژگی های Gun Club 3: Virtual Weapon Sim

واقعیت بی نظیر:

– در محیطی ۳ بعدی و واقعی قرار خواهید گرفت و در هر زاویه می توانید انبوهی از جزئیات منحصر به فرد را مشاهده نمایید و از گرافیک بالای بازی به همراه محیط واقعی و سلاح های بی نظیری که در آن قرار گرفته است لذت ببرید.

سفارشی سازی سلاح ها:

– سلاح مورد علاقه خود را انتخاب نمایید و آن را با بیش از ۱۰۰ آیتم منحصر به فردی که در بازی قرار گرفته است سفارشی سازی کنید و از تیراندازی با یک سلاح با دقت بالا لذت کامل ببرید.

حالت های مختلف بازی:

– در حالت های مختلف بازی شما می توانید با سلاحی که در اختیار دارید به نجات گروگان ها بپردازید، زامبی ها را بکشید و یا تمرین تیراندازی کنید و دقت خود را بالا ببرید.

تغییرات نسخه ۱٫۵٫۹

– اضافه شدن بسته های تبلیغاتی

تغییرات نسخه ۱٫۵٫۸:

– اضافه شدن یک آپشن کنترلی جدید

– برطرف شدن باگ مربوط به اسلحه های کوچک

 

راهنمای نصب :

ديتا بازي را در حافظه داخلي دستگاه در مسير Android/Obb قرار داده و بازي را اجرا نماييد.

بازی باشگاه تفنگ ۳ : سلاح های مجازی Gun Club 3: Virtual Weapon Sim v1.5.9 اندروید – همراه دیتا و مود بازی باشگاه تفنگ ۳ : سلاح های مجازی Gun Club 3: Virtual Weapon Sim v1.5.9 اندروید – همراه دیتا و مود بازی باشگاه تفنگ ۳ : سلاح های مجازی Gun Club 3: Virtual Weapon Sim v1.5.9 اندروید – همراه دیتا و مود بازی باشگاه تفنگ ۳ : سلاح های مجازی Gun Club 3: Virtual Weapon Sim v1.5.9 اندروید – همراه دیتا و مود بازی باشگاه تفنگ ۳ : سلاح های مجازی Gun Club 3: Virtual Weapon Sim v1.5.9 اندروید – همراه دیتا و مود بازی باشگاه تفنگ ۳ : سلاح های مجازی Gun Club 3: Virtual Weapon Sim v1.5.9 اندروید – همراه دیتا و مود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.