بازی Empire: Four Kingdoms که توسط Goodgame Studios منتشر شد بازی استراتژی آنلاینی است که توانسته امتیاز ۴٫۲ (محبوب) را در گوگل پلی از کاربران مختلف بدست آورد. این بازی استراتژی قرون وسطایی به سبک mmo شما را به زمانی که قدرت همه چیز بود خواهد فرستاد. نشان دهید شما بزرگترین و پرافتخارترین پادشاهی هستید که ظهور کرده است. در جنگ های حماسی شرکت کنید, با افتخار پیروز شوید و اتحادی نیرومند بسازید. به عنوان پادشاهی قدرتمند، قلعه ی خود را مستحکم کرده و سرنوشت قلمرو پادشاهیتان را بسازید! سرزمین های جدید را در جنگ های مهیج در ۴ گوشه جهان تسخیر کنید. جنگجویان شجاع جدید استخدام کنید, سربازانتان را به سلاح های کشنده مجهز کنید و به جنگ های سخت زیر پرچمتان اعزامشان کنید. البته هر پادشاه قدرتمندی نیاز به استحکامات دفاعی نیز علاوه بر حملات قدرتمند دارد بنابرین استراتژی درستی را برای فراری دادن دشمنانتان اتخاذ کنید.

غنایم زیادی را با افتخار در جنگ های سخت بدست آورید و با مدیریت صحیح غنائمتان از فردی ژنده پوش به فردی ثروتمند تبدیل شوید. دژتان را از دژی ضعیف به دژی بزرگ تبدیل کنید تا به بزرگترین دژ در دنیا تبدیل شود! منابع مختلف تولید کنید و آن ها را با بازیکن های دیگر مبادله کنید. زمین های بیشتر یعنی افراد بیشتر و افراد بیشتر یعنی طلای بیشتر برای شما! با متحدانتان با دیپلماسی قوی پیش بروید!

به دوستانتان بپیوندید و همراه با آن ها در مقابل نیرو های دشمن بایستید و زمین های جدید را با هم فتح کنید. هم دیگر را با فرستادن منابع یا سربازان کمک کنید و یا هنگام شکست خوردن قلعه دوستانتان رو مجددا به کمک هم بسازید.

ویژگی های Empire: Four Kingdoms

– امکان ایجاد کلن و اتحاد

– گرافیک عالی و جذاب

– جنگ با دیگر بازیکنان به سبک قرون وسطی و تبدیل شدن از فردی ضعیف به فردی قدرتمند

– تولید منابع مختلف و مستحکم کردن قلعه

تغییرات نسخه ۱٫۲۸٫۶۹

– باز کردن حالت های قدرتمند در حمله و دفاع

– آپدیتی جدید در قسمت HALL که نقاطی افسانه ای را برای بدست آوردن مهارت های افسانه ای نشان خواهد داد.

– اضافه شدن سامورایی به عنوان دشمن شما بعد از سطح ۱۰

– مبارزه در بخش سینگل پلیر و مسابقات تیمی برای گرفتن پاداش های ویژه

– اضافه شدن ده سطح جدید

– اضافه شدن دشمنان سامورایی

– انجام اتحاد با همسایگان

 

باکس دانلود
بازی امپراطوری: پادشاهی جهان Empire: Four Kingdoms v1.28.69 اندروید بازی امپراطوری: پادشاهی جهان Empire: Four Kingdoms v1.28.69 اندروید بازی امپراطوری: پادشاهی جهان Empire: Four Kingdoms v1.28.69 اندروید
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.