کمتر کسی است که با کمپانی مشهور گیملافت آشنایی نداشته باشد و بازی های موفق این کمپانی از جمله عنوان موفق Modern Combat را نشناسد. گیملافت حالا تصمیم گرفته عنوان جدیدی را برای سیستم عامل اندروید با نام Siegefall روانه مارکت ها و سایت های اندرویدی کند. با توجه به سابقه موجود، گیملافت هیچ گاه بیگدار به آب نمی زند و عنوان نا موفقی را روانه بازار نمی کند. پس قطعا عنوان Siegefall آمده است تا موفقیت دیگری را در کارنامه این کمپانی بزرگ ثبت نماید.

در این بازی شما جنگ بین پادشاهان بزرگ را تجربه می کنید. شما باید نیرو های خود را آماده کنید و به نبرد با دیگر قلمرو ها بپردازید. همچنین باید خود را برای دفاع از قلعه آماده کنید تا در مقابل حمله ها و نبرد ها در امان باشید. شما در عنوان Siegefall باید یک ارتش از سربازان مجرب را آماده کنید و شوالیه هایی را تعلیم دهید که در نبرد ها خسارات سنگینی را به دشمن وارد نمایند.

همچنین باید کارت های سحر و جادو را به صورت رایگان در طول بازی جمع آوری کنید تا قلعه و ارتش خود را ارتقا دهید. در این بازی شما نباید تمام تمرکزتان را روی نیروهای ارتش و یا تجهیزات دفاعی بگذارید بلکه باید به معادن سنگ، چوب و طلا نیز اهمیت دهید زیرا هر قلعه مستحکمی احتیاج به این معادن دارد.

ویژگی های Siegefall

– آماده کردن ارتش خود برای حمله به قلمرو های دیگر

– کنترل ارتش و قهرمانان خود

– بدست آوردن کارت های سحر و جادو برای ارتقا قلمرو

– ساخت معادن، کارخانه های چوب بری و مزارع به منظور حفظ پادشاهی خود

– ساخت برج های دفاعی، مواد منفجره، تله ها و موانع برای دفع مهاجمان

– نبرد با بازیکنان مختلف در سراسر جهان

– بالا بردن توانایی های خود و ارتقای قهرمانان

– و در آخر گرافیک خیره کننده بازی که واقعا ستودنی است

تغییرات نسخه ۱٫۵٫۰l

– حمله یا دفاع زنده در برابر دیگر کاربران

– امکان ساخت پیش قراول به ویژه برای دوئل های زنده

– ۱۰ کارت دفاعی نو بنیاد

– ساختمان های جدید برای ساختن

– اسکین جدید برای ملکه

 

باکس دانلود
بازی استراتژیکی برنده محاصره Siegefall v1.5.0l اندروید بازی استراتژیکی برنده محاصره Siegefall v1.5.0l اندروید بازی استراتژیکی برنده محاصره Siegefall v1.5.0l اندروید بازی استراتژیکی برنده محاصره Siegefall v1.5.0l اندروید بازی استراتژیکی برنده محاصره Siegefall v1.5.0l اندروید بازی استراتژیکی برنده محاصره Siegefall v1.5.0l اندروید
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.